fbpx

H+H Steel s.r.o.


Spoločnosť H+H STEEL s.r.o. bola založená v roku 2010. Sme inovatívna, dynamická a technologická firma, ktorá ponúka tie najlepšie možnosti pre realizáciu vašej stavby. Naše produkty a stavby dodávame s dokonalou znalosťou sektora, v ktorom zákazník pôsobí. V našej krátkej histórii máme za sebou veľa úspešných projektov. Hlavnú výrobnú náplň firmy tvorí výroba a montáž oceľových konštrukcií objektov hál. Firma ďalej vyrába pomocné konštrukcie stavieb, hliníkové konštrukcie a požiarne rebríky. V roku 2018 sme získali certifikát EXC-2, EN1090-2+A1 a v roku 2020 sme získali certifikát EXC-3, EN1090-2

 

Služby a produkty našej spoločnosti


Výroba a montáž oceľových a hliníkových konštrukcií
Zariadenia technickej zábavnej činnosti
Kovovýroba, zámočnícka výroba
Podvozky a nadstavby nákladných automobilov
Prístavby a nadstavby

 
Naša spoločnosť pôsobí v stavebnom priemysle v oblasti výroby oceľových hál a konštrukcií pre, administratívne budovy, nadstavby, výroby presklených fasád,odvetrávaných fasád, strešných a stenových opláštení.

Spoločnosť H+H Steel disponuje výrobným závodom v Nových Zámkoch o veľkosti 5900 m2.

Našim klientom ponúkame zázemie kvalitnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami s veľkým množstvom rôznych vlastných realizácií na celom území Slovenskej republiky od konzultácií, poradenstva, návrhu a následne výrobu, dodávku a montáž našich produktov.

NIEKTORÍ Z NAŠICH SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

doprastav
logo-pmp-montex
logo_constellium
maspoma hhsteel

Máte záujem o cenovú ponuku?